Děláme kraj viditelnější

A vy s námi.

Pomocí nové regionální marketingové značky +inovace přibližujeme kraj novou optikou! O tom, že kraj je pověstný svými kulturními a přírodními památkami, zelení i přívlastkem ideálního místa pro cyklisty, není pochyb. V Královéhradeckém kraji se ale velice daří i vědě a pokroku. Rodí se tu zdařilé inovační počiny i výzkumné projekty a kraj je tak ideálním místem pro navázání spolupráce v této oblasti.

Prostřednictvím +inovací sjednocujeme image a identitu vědy, výzkumu a inovací.  Značka +inovace je komunikační spojkou pro širokou i odbornou veřejnost a informuje o novinkách i souvislostech na poli výzkumu, vývoje a inovací.

Děláme kraj viditelnější. A vy s námi!

Díky zapojení širokého spektra klíčových regionálních partnerů z řad výzkumných organizací, vysokých a středních škol, ale i soukromých společností, pomáhají +inovace zvýšit povědomí o této oblasti, a to i v souvislosti s nezbytností vzdělávání, marketingu a komunikaci inovačního systému kraje. 

Rádi byste se zapojili a formovali sdílený marketing pro oblast krajské VaVaI? Neváhejte a ozvěte se nám 

Stažením těchto souborů souhlasím s tím, že soubory budou při jakémkoliv dalším využití sloužit k propagaci vědeckovýzkumného či inovačního prostředí Královéhradeckého kraje, že nebudou sloužit k poškození marketingové značky „+inovace“ a že budou zachovány prvky povinné publicity.

Typ Název     Datum Velikost    
videospoty-ris3 19. 9. 2019
pr-clanky 17. 9. 2019
letaky-inovace 16. 9. 2019
fotografie-ris3 16. 9. 2019

Přeskočit na hlavní navigaci